Leeds United 17 Nisan 22:00 Liverpool

Home » Leeds United 17 Nisan 22:00 Liverpool

Liverpool, Arsenal karşısında 2-0’dan geri dönüp puanı almakla kalmadı galibiyeti kaçıran taraf da oldu. Kötü bir sezon geçiren Liverpool var ama Leeds deplasmanına moralli gelecekler. Leeds ise Crystal Palace mücadelesinde 5-1’lik ağır bir yenilgi yaşadı. Konuk ekibin ilk yarı gol bulmasını bekliyorum.

Geçtiğimiz hafta Arsenal karşısında büyük bir geri dönüşün altına imza atan ve sahadan 2-2’lik beraberlikle ayrılan Liverpool, son beş resmi maçını kazanamadı. Leeds ise geçtiğimiz hafta Crystal Palace karşısında gol yağmuruna engel olmadı ve sahadan 1-5’lik mağlubiyetle ayrıldı. Leeds bu sezon Southampton’la beraber ligde iç sahada en çok gol yiyen takımlardan biri. Liverpool’un Arsenal karşısında ikinci yarıda oynanan iyi futbolun bu karşılaşmada devam edeceğini düşünüyorum ve deplasmanda hanesine üç puanı yazdırmasını bekliyorum.

Liveprool, Arsenal karşısında 2-0 geriye düştüğü maçta reaksiyon göstererek eşitliği yakaladı fakat bu maç büyük bir maç olduğu için o reaksiyonu gösterdiler. Oyunları yine oldukça aksıyor. İlk dört yarışı için puana ihtiyaçları var zira Aston Villa dahi gerilerden gelerek Liverpool’u geride bıraktı. Leeds ise ligde kalmak adına çok kritik maçlara çıkıyor. Kolay kolay pes etmeyeceklerdir. Karşılıklı gol var ve 2.5 üst bahislerini kuponlara öneriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir